Семінар-практикум учителів іноземної мови

13 лютого 2013 на базі Жовтянської ЗОШ І – ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум учителів іноземних мов з теми «Розвиток креативного потенціалу особистості на уроках іноземної мови в умовах сільської школи», метою якого було продемонструвати шляхи формування через освітню діяльність інноваційного типу мислення сучасного учня, створення сприятливих умов самореалізації креативної особистості дитини. У ході семінару вчителі відвідали урок англійської мови у 5 класі «Готуємося до вечірки», рольову гру «Давайте будувати мости!», підготовлені вчителем англійської та німецької мов Жовтянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мішурою Ю.М., та обмінятися досвідом роботи використання інформаційно-комунікаційних технологій як засобу розвитку креативності учня на уроках іноземної мови (Кіт В.В., учитель англійської мови Софіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
Створено 24.02.13