Виїзне засідання професійного клубу директорів сільських шкіл області «Патріотичне виховання та туристсько-краєзнавча робота як складові формування інноваційної особистості»

26 квітня 2012 року на базі Мар’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбулося виїзне засідання професійного клубу директорів сільських шкіл області «Патріотичне виховання та туристсько-краєзнавча робота як складові формування інноваційної особистості» за участю начальника науково-дослідного відділу креативної освіти та інноваційного менеджменту ДОІППО Чириченко Людмили Федотівни та наукового співробітника цього ж відділу Кондратьєвої Альони Василівни . На засіданні було презентовано досвід роботи Мар’ївської школи № 2 з патріотичного виховання підростаючого покоління, вивчення історії рідного краю та довкілля, формування системи поглядів, переконань, традицій, звичаїв, виховання національної свідомості й гідності українців.
Створено 18.05.12