Семінар – практикум для заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів «Патріотичне виховання та туристсько –краєзнавча робота як складова формування інноваційної особистості».

На базі Мар’ївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшов семінар – практикум для заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів «Патріотичне виховання та туристсько –краєзнавча робота як складова формування інноваційної особистості». В ході семінару педагоги школи презентували творчий проект «Формування соціально-компетентної особистості засобами краєзнавчої та пошукової діяльності», калейдоскоп народних забавлянок , провели екскурсію до шкільного музею Бойової і трудової слави та стежками рідно краю.
Створено 11.10.12