Початкова освіта

На численні звернення батьківської та педагогічної громадськості  наказом Міністерства від 05.11.2014 № 1275 «Про проведення експертизи та громадського обговорення типових навчальних планів та навчальних програм для початкової школи» було проведено експертизу навчальних програм для 1-3 класів на предмет їх розвантаження. До групи увійшли, вчителі-практики, науковці, психологи, експерти з освітніх питань. На громадське обговорення виноситься підготовлений робочою групою проект розвантажених  програм для 1-3 класів. Довідково:  навчальні програми для 4 класу вже розвантажено та після розгляду на колегії МОН України затверджено наказом Міністерства від  05.11.2014 № 1275 «Про проведення експертизи та громадського обговорення типових навчальних планів та навчальних програм для початкової школи». Остаточне рішення щодо редакції програм для 1-3 класів прийматиметься на підставі результатів громадської експертизи. Конкретні пропозиції та зауваження просимо надсилати за адресою: [email protected]  до 4 березня 2015 року.
На виконання листа Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 23.10.2014р. №688 «Про проведення виїзних курсів-тренінгів за програмою: «Методика викладання фізичної культури в початковій школі» з 03.112014 по 07.11.2014 року  на базі Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведені курси для вчителів початкових класів та фізичної культури.Тренерами були Заворотня Алла Олександрівна, учитель фізичної культури ліцею НІТ № 2 м. Дніпродзержинськ та Висоцька Наталія Василівна, учитель початкових класів ЗШ № 130 м. Кривий Ріг.

Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 13.01.2014, Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 17.01.2014 року №49 «Про проведення огляду фотоматеріалів за темою: « Організація навчального середовища в 1-х класах» у закладах освіти району проведений перший етап огляду фотоматеріалів.

Нормативно-правова база та методичний супровід впровадження Державного стандарту початкової освіти