IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті

Із 16 по18 жовтня 2012 р. Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією педагогічних наук України і компанією «Виставковий Світ» у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» м.Київ було проведено IV Національну виставку-презентацію «Інноватика в сучасній освіті». На виставці було представлено 625 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання. Загалом на заході були представлені всі регіони України та навчальні заклади і представництва з Швейцарської Конфедерації, Республіки Польща, Словацької Республіки, Чеської Респубілки та Італійської Республіки. Відділ освіти Софіївської районної державної адміністрації представляли методична служба, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ступенів, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мар’ївська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №1, Мар’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Новоюлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Ордо – Василівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів, Софіївський районний Будинок школяра, Софіївський дошкільний навчальний заклад №2 «Ромашка». Учасники делегації відділу освіти взяли участь у круглому столі ДОІППО «Інновації у розвитку сільської школи Дніпропетровщини». За результатами участі у виставці методичну службу відділу освіти нагороджено Золотою медаллю у номінації «Упровадження в діяльність закладів освіти інноваційних технологій», Срібними медалями нагороджено Софіївську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Софіївський районний Будинок школяра у номінації «Упровадження здоров’язбережувальних інноваційних технологій у навчально-виховний процес закладів освіти», Софіївський дошкільний навчальний заклад №2 «Ромашка» у номінації « Інклюзивна освіта: «Відкрий вікно у світ». Учасників виставки «Інноватика в сучасній освіті» було також нагороджено Дипломами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Національної академії педагогічних наук України за активне упровадження інноваційних освітніх технологій.
Створено 24.10.12