Районний фестиваль дитячої екологічної творчості “ Червона книга - символ болю, А все починалося з любові…“

На виконання плану роботи Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центру на 2013 рік, наказу відділу освіти райдержадміністрації від 06 лютого 2013 року № 48 20 лютого 2013 року проведено районний етап фестивалю дитячої екологічної творчості “ Червона книга - символ болю, а все починалося з любові…“ , в якому взяли участь 20 команд із 18 навчальних закладів . Не взяли участі у районному фестивалі-конкурсі Девладівська та Любимівська загальноосвітні школи. 17 агітбригад виступили у номінації «Літературно- музична композиція», команда Мар’є-Дмитрівської ЗОШ – у «Еко – виставі», районного Будинку школяра – у «Еко-мюзіклі», екологічна група Софіївської ЗОШ №1 (керівник Глоба Юлія) презентувала дослідницько-екологічну роботу. Визначено переможцями: І місце – агітбригаду «Веселка» Жовтневої ЗОШ ( І місце),ІІ місце - агітбригаду «Екос» Водянської ЗОШ та «Ми - збережемо!» Мар’ївської ЗОШ №2,ІІІ місце – команду «Чисті краплини» Жовтянської ЗОШ та «Пролісок» Софіївської ЗОШ №1.
Створено 26.02.13