27 лютого ц.р. проведено відділом освіти  спільно з районним Центром зайнятості семінар для класних керівників загальноосвітніх шкіл району «Роль класного керівника у  професійному самовизначенні  школярів». В роботі семінару взяли участь 19  педагогів шкіл, яких привітав начальник  Центру зайнятості Овдієнко  Володимир Анатолійович.  Цікаві форми роботи запропонувала учасникам  головний спеціаліст Центру  зайнятості , профконсультант  Ванжа Алла Федорівна,  досвідом  профорієнтаційної роботи Софіїївської ЗОШ №1 поділилася психолог школи Бровенко Валетина Василівна, присутнім було запропоновано ознайомитися з  можливостями  інсоляційного пакету АРМ «Профконсультант» по виявленню  професійно-важливих якостей  при  виборі майбутньої професії.

На виконання  розпорядження  голови  Дніпропетровської   облдержадміністрації  в закладах освіти Софіївського району проводяться заходи до  відзначення 80-річчя  утворення Дніпропетровської області

В  Софіївській  загальноосвітній   школи І-ІІІ ступенів №1 У  розпочався шкільний конкурс ораторів, який є щорічним. В цьому році конкурс приурочено до дня утворення Дніпропетровської області.

23 лютого змагалися за звання кращого оратора учні 3-4 класів.

24 лютого змагалися учні 5-6 класів.

Переможцями конкурсу стали Гавриш Інна учениця 4-В класу та Головань Дарія учениця 6-Б класу.

24 лютого в  школах району  проведено урок образотворчого мистецтва «Петриківська квітка»

1грудня проведено районний  фестиваль – конкурс *Молодь обирає здоров’я*.
Участь прийняли 18  команд району.   На конкурс представлено 54 фотографії та  31 плакат , що пропагують здоровий спосіб життя

У листопаді  цього року  проведено районний зліт дитячих громадських організацій, в якому взяли участь  62 лідери  шкільних дитячих громадських об’єднань та педагоги- організатори.  Учні працювати в 4 творчих об’єднаннях : "Лідер" , "Екологічна варта", Спілка творчообдарованих дітей та "Євроклуби".

В роботі зльоту взяла участь волонтер Корпусу Миру США в Україні Тондрая Бьортон, яка презентувала діяльність молодіжних та дитячих громадських організацій в Сполучених Штатах Америки.

Школярам-лідерам організовано поїздку  істричними місцями рідного краю
с.Миколаївка та с. Володимирівка/